Ajurwenda - wiedza o życiu

Joga i masaż Zielona Góra, Sulechów - Organika

Ajurweda to wiedza o życiu, wiedza o długowieczności, sztuka życia w równowadze, w harmonii z prawami natury.

Ajurweda już dawno odkryła zależność między chorobami przejawiającymi się w ciele fizycznym, a problemami umysłu.

Joga i masaż Zielona Góra, Sulechów - Organika


Medycyna naturalna, która ma ponad 5000 lat, a jej wartości są ponadczasowe. Podejście holistyczne do człowieka, to najważniejsza koncepcja, liczy się nie tylko ciało ale umysł, zmysły i dusza.

Joga i masaż Zielona Góra, Sulechów - Organika

Celem Ajurwedy jest zapobieganie chorobom, czyli zachowanie zdrowia u zdrowych oraz leczenie naturalnymi sposobami chorych. Kuracje ajurwedyjskie to nie tylko oczyszczanie, zioła, zabiegi, masaże, to także praca z umysłem.

Jeśli potrzebujesz porady czy konsultacji zapraszamy do kontaktu z
 Konsultantem Ajuwedy Instytutu Jiva Magdaleną Sitkiewicz

W ofercie także: warszaty, masaże, program oczyszczania, dieta zdrowotna, odchudzanie z ajurwedą, pomoc naturalnymi metodami przy wielu dolegliwościach (problemy trawienne, zaparcia, trądzik, bezsenność, otyłość, obniżona odporność, migreny, reumatyzm, artretyzm, podagra, inne).

Joga i masaż Zielona Góra, Sulechów - Organika

Magdalena Sitkiewicz – Konsultant Ajurwedy II stopnia Instytut Jiva; Dietetyk

Posiadam Certyfikat Konsultanta I i II stopnia z Instytutu Jiva w Indiach, ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Żywienie Człowieka i Dietoterapia. Międzyczasie poszerzyłam wiedzę uczestnicząc w kursach organizowanym przez lekarzy z Indii z Instytutu Jiva min. dr Partapa Chauhana, dr Keshav Chauhan, dr Satyanarayana Dasa ,,Duchowe uzdrawianie w Ajurwedzie” oraz ,,Oczyszczanie organizmu z zastosowaniem zasad Ajurwedy” przeprowadzone przez dr Adarsh Srivastava. Następnie ,,Ajurweda dla kobiet” (kobiece choroby) dr Bhavna Dwivedi, ,,Zioła w Ajurwedzie”  pierwszy i drugi stopień dr Adarsh Srivastava, „Nadwaga w ujęciu Ajurwedy” u dr Neil Rasal